Jet Moto Kurye l 2005 yılından günümüze sizlere Arabalı, Ekspress, Vip, Gece , Uçak ve Motorlu Kurye hizmeti vermektedir.

Jet Moto Kurye l 2005 yılından günümüze sizlere Arabalı, Ekspress, Vip, Gece , Uçak ve Motorlu Kurye hizmeti vermektedir.İstanbul ve yakın şehirlerinde,günümüz trafiğinde ulaşılması güç olan yerlere göndericeğiniz evraklarınızı,eşyalarınızı vs. gönderilerinizi en uygun ve güvenilir bir biçimde teslim ediyoruz. 21 senelik deneyimimiz ile  birlikte siz değerli müşterilerimizi de bizimle görmek istiyoruz .

Bu hizmeti Motorlu Kurye olarak , yaşadığımız Mega kent İstanbul ‘da trafiğin çözünülmez sorunlar arasında olup sizlere daha hızlı, ekonomik ve güvenilir hizmet için biz Jet Moto Kurye  olarak tam da bu hizmet  için buradayız.

20 yılı aşkın tecrübemizi  siz müşterimizle paylaşıyoruz.

Jet Moto Kurye ; gönderilerinizi kapınızdan ya da masanızdan 7/24  teslim alıp gideceği yere minimum 30dk maximum 3 saat içerisinde teslim edebilen motorlu kurye hizmetidir. Motorlu Kurye hizmetinin yanı sıra Arabalı Kurye olarak da en uygun araçlarımızla  hizmet vermekteyiz.

İş tecrübelerimizden yola çıkarak sizlere ”güven” çatısı altında hizmet vermek en temel amaç ve gayemizdir.Mega kent İstanbul’da ulaşım ve trafik sorunu çözülemeyecek hale gelmektedir.Bu soruna çözüm olarak bizler  ”Jet Moto Kurye” adı altında toplanarak , bu mesleğe gönül vererek evraklarınızı,özel eşyalarınızı artık saatler ve  hatta dakikalar  içerisinde teslimatını yapmaktayız.

Jet Moto Kurye ‘de Arabalı Kurye Hizmeti

Jet Moto Kurye l Motorlu Kurye hizmeti yanı sıra Arabalı Kurye hizmetinde’de sizlere en hızlı ,uygun ve güvenilir imkanları sağlıyor. Gönderilerinizin ebatı  Arabalı Kurye hizmetimimize uygun ise bizler sizlere en iyi şekilde sağlıklı bir teslimat yapıyoruz. Bu hizmet’de gönderilerinizi alıp teslimatı 3 buçuk 4 saat içerisinde gerçekleşmektedir. Bu teslimat ‘da yer ve gönderilerinizin ebatına göre fiyatlandırma yapılmaktadır.Sizlerde İstanbul ve yakın şehirlerin’de Arabalı Kurye hizmetimizden yaralanmak istiyorsanız İletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Jet Moto Kurye ailesi olarak sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız .

Gsm: (0532) 733 37 07


Anadolu Tel: (0216) 314 5858


Kocaeli (Gebze) : 0262 742 3202


Avrupa Tel: (0212) 283 05 45